Rulluisutamine | Rullest | Võistlused | Kontakt

22.12.2007
15.detsembril toimus 3.viimsi Cup, kust võttis osa 49 rulluisutajat Eestist ja Saksamaalt. Võisteldi kaheste kavadega ja neljas erinevas üksiksõidu klassis. Kahese kavaga saavutas esimese koha Mailin Tukia ja Mari-Liis Männard kavaga "Käsi".

Kõige tugevamas kategoorias (axeli klassis) saavutas I.koha Mari-Liis Männard punktidega 32,4. Ühekordsete hüpete klassis saavutas I.koha Elisabeth-Grete Talivee, Salchowi klassis tuli võitjaks Kirke Marta Süld ning kolmikhüppe klassis saavutas esimese koha Lisa Benesch klubist Haldensleber.

3.Viimsi Cup´i toetas Viimsi vald, Tere Piim, Tupperware, Kont & Sullakatko, V&S Eesti AS ja Erik Teder.

14.06.2007
13.juunil toimus „Estonia“ Talveaias Eesti Olümpiakomitee pidulik vastuvõtt 2007. aasta Maailmameistrivõistlustel ja Euroopa meistrivõistlustel edukalt esinenud sportlastele. Teiste sportlaste seas autasustati EM-l III.koha saavutanud Rullesti juuniorite kujunduisutamise rühma tüdrukuid ja treenerit.
08.05.2007
26.-28.aprillil toimusid Portugalis (Portos) Euroopa Meistrivõistlused rühmakavades ja kujunduisutamises. EM-l osales 1300 võistlejat 52 rulluisuklubist Itaaliast, Hispaaniast, Portugalist, Iisraelist, Prantsusmaalt, Saksamaalt, Hollandist, Belgiast, Taanist ja Eestist.
Rullesti juuniorite kujunduisutamise kava "Vampiirid" saavutas III. koha. Kõrgemad hinded saadi kava koreograafia ja artistlikkuse eest.
14.03.2007
10-11.märtsil toimusid Lõuna-Prantsusmaal (Mezes) üksiksõidu- ja rühmakavade võistlus "Trophy Department Herault". Kokku osales Prantsusmaal 200 rulluisutajat 20-st rulluisuklubist. Võistlused kestsid kokku 2 päeva, enne võistlusi toimus demostratsioonesinemine.
Rühmakavaga "Nahkhiired" võistlesid Rullesti tüdrukud täiskasvanute kategoorias ning saavutati esimene koht.

Alla 10-aastaste klassis saavutas Anastasija Korovkina I koha, alla 12-aastaste klassis Merlyn Padama II koha ning Pauliina Ranne III koha. Üle 12-aastaste vanuse klassis saavutas Kadri Kukk I koha.
06.03.2007
24-25.veebruaril toimusid Taanis (Frederikssundis) üksiksõidu- ja rühmakavade võistlus "Frisk Cup 2007". Osales 15 Rullesti tüdrukut.

Rullesti tüdrukud võistlesid erinevates taseme ja vanuse kategooriates ning kokku saavutasid kuus I kohta, viis II kohta ja kaks III kohta.

Kokkuvõttes saavutas Rullest seitsme rulluisuklubi sesast II koha.