Rulluisutamine | Rullest | Võistlused | Kontakt

25.11.2009

10-21.nov. toimusid 54. Maailmameistrivõistlused Saksamaal (Freiburgis).

MM-st võttis osa 1000 sportlast 30 riigist. Esindatud olid Argentiina, Austraalia, Belgia, Brasiilia, Kanada, Kolumbia, Tšiili, Hiina, Taivan, Taani, Ekvador, Eesti, Prantsusmaa, Saksamaa, Inglismaa, India, Iraan, Israel, Itaalia, Jaapan, Mehhiko, Holland, Uus-Meremaa, Paraguai, Portugal, Puerto Rico, Sveits, Sloveenia, Hispaania, USA ja Uruguai.

Kokku võisteldi kümne erineva alaga (üksiksõit, soolotants, paarissõit, paaristants, koolisõit, show-grupp, kujunduisutamine jne.) nii juuniorite kui ka seeniorite klassis.

Rullest võttis osa juuniorite kujunduisutamise rühmaga seeniorite klassis ning saavutas üheteistkümne võistkonna seast kaheksanda koha. Maailmameistriks tuli Dream Team Saksamaalt.

10.11.2009

17.oktoobril Hollandis (Winschotenis) toimunud võistlustelt "IRMA CUP" tõime kaasa üldvõidu rändkarika!

IRMA Cup võistlustest võttis osa 16 rulluisuklubi Eestist, Taanist, Belgiast, Saksamaalt ja Hollandist.

Esimene koht saavutati 10-se rühmakavaga "Vampiirid" ning teine koht saavutati 16-se rühmakavaga "Kuradid". 4-ste kavadega saavutati teine koht (kavaga Piraadid"), kolmas koht (kavaga "Nahkhiired") ning kuues koht (kavaga "Nõiad"). 2-ste kavadega saavutati kolmas koht ("Gladiaator"), viies koht (kavaga "Ussid") ning seitsmes koht (kavaga "Jänesed").

Rullest on võitnud "Mini-Irma" rühmakavade võistluse juba neli korda, tuues ka see kord koju kaasa "Mini-Irma" üldvõidu rändkarika.

27.07.2009

3.-4.juulil toimusid Itaalias (Ricciones) rahvusvahelised rühmakavade võistlused.

Võistlustest "Team Skate Trophy" võttis osa 38 võistkonda Itaaliast, Hispaaniast ja Eestist. Meie klubist võttis võistlustest osa 14 tüdrukut kavaga "Kuradid". Kava tuli kadettide klassis viiendale kohale, kaotades neljandale kohale vaid 0,5 punktiga. Esimesele kohale tuli Show Roller Team, kes EM 2009 saavutas kadettide klassis kolmanda koha.
27.07.2009

6.juunil toimus Viimsi spordihallis Rullest Show.

17.06.2009

1.-2.mail toimusid Itaalias (Reggio Emilias) rulliluuisutamise Euroopa meistrivõistlused kujunduisutamises ja showprogrammides. Võistlustest võttis osa ligi 1100 uisutajat 10 riigist. Esindatud olid Hispaania, Itaalia, Saksamaa, Taani, Holland, Belgia, Portugal, Iisrael, Prantsusmaa ja Eesti.

Rullest võttis osa kolmes kategoorias: kadettide klassis, juunioride kujunduisutamises ja 4-se kavaga täiskasvanute klassis. Kadettide klassis saavutati 16-ne liikmelise rühmakavaga "Vampiirid" viies koht. Alla 14-aastaste kadettide klassis võistles kokku 10 võistkonda. Kava hinded ulatusid 8,4 punktini 10-ne punkti süsteemis.

Juuniorite kujunduisutamise klassis võisteldi kahe kavaga. Kava "Chronicles of Narnia" saavutas 11 võistkonna seast seitsmenda koha ning kava "Iron Mask" tuli kümnedale kohale.

Täisksvanute neljane kava "Kleit neljale" saavutas 18 võistkonna seas 12.